28 lutego 2010

Nowe plecionki

Plotłam, plotłam i w końcu wyplotłam :) Strraaaasznie dużo czasu mi to zajmuje, a niestety ostatnio nie cierpię na jego nadmiar, więc moja częstotliwość pokazywania nowości na blogu mocno zmalała :( Ale za to dziś nadrabiam ostatnie zaległości i pokazuję najnowsze twory :) I przy okazji pochwalę się osiągnięciami nowego aparatu :)

Wiosenny bez
Długie, bogate i bardzo efektowne kolczyki wykonane ze srebrnych karbowanych ogniwek zaplecionych techniką chainmaille oraz gronek nieregularnych bryłek ametystu. Idealne do letniej sukienki bądź jako zwiewny dodatek na nadchodzącą wiosnę. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 930, nieoksydowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 8 cm.


 Skromna elegancja
Delikatne, eleganckie kolczyki wykonane z oliwek onyksu (12x8mm) oraz srebrnego, ręcznie plecionego łańcuszka chainmaille. Doskonały dodatek zarówno do stroju codziennego, jak i na większe wyjście. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 930, nieoksydowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 5cm.
 

Black&white
Delikatne, leciutkie i efektowne kolczyki wykonane z kul kwarcu turmalinowego (11mm), kryształków Swarovski Bicone Crystal Moonlight (4mm) oraz plecionki chainmaille z czystego i mocno oksydowanego srebra. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 930. Długość całkowita kolczyków - ok. 5,3cm.


 

 


Green light
Ciekawe kolczyki wykonane z oponki barwionego na zielono kwarcu (14x10mm), kryształka Swarovski Bicone Emerald (4mm), satynowanych przekładek srebrnych oraz łańcuszka chainmaille plecionego ręcznie z gładkich i karbowanych ogniwek. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 930, nieoksydowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 5,5 cm.
 
Organika
Delikatne, interesujące kolczyki wykonane z kul kwarcu (10mm) barwionego na ciekawy, różowo - malinowy kolor oraz plecionki chainmaille. Doskonały dodatek kolorystyczny na nadchodzącą wiosnę. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 930, nieoksydowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 4,5cm.


 

 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz