8 maja 2010

Giełda Minerałów i Skamieniałości, czyli tworzenie pod przymusem ;)

Dziś i jutro (8-9 maja) odbywa się w poznańskiej Arenie kolejna Giełda Minerałów i Skamieniałości. Jednym z wystawców jest moja wizażowa koleżanka - Kasia Sobieszczyk, która złożyła mi bardzo miłą propozycję wystawienia mojej biżuterii na swoim stoisku :) Ale żebym miała co pokazywać, musiałam najpierw coś stworzyć. W ten oto sposób powstały nowe prace, tworzone pod presją czasu, w nielicznych chwilach wolnych od pracy zawodowej i zajęć dodatkowych.
Przy okazji giełdy udało mi się w końcu spotkać w świecie rzeczywistym również dwie inne wizażowe koleżanki - Agave i Lunamin :) I mam nadzieję, że takie babsko-plotkarskie spotkania przy kawie wejdą nam w nawyk :>

Sorbet cytrynowy
Długie, bogate kolczyki wykonane z fasetowanych oliwek oraz kuleczek cytrynu w oprawie z oksydowanego srebra. Nawiązanie do wymiankowch, malinowych kolczyków dla Lubomirki :)

 
W malinowych chruśniaku
Długie, lekkie kolczyki wykonane z kul rodochrozytu w słodkim, poziomkowo-malinowym kolorze oraz ręcznie plecionego łańcuszka chainmaille. Zapinane na wygodne bigle "lira".

Paź królowej
Długie, eleganckie kolczyki wykonane z fasetowanych kul ametystu, satynowanych kuleczek srebrnych oraz ciekawej plecionki chain. Wszystkie elementy srebrne oksydowane.


 

 


W różanym ogrodzie
Bardzo długie i bogate kolczyki wykonane z kul fasetowanego kwarcu różanego oraz kryształków Swarovski bicone: Amethyst, Ruby, Crystal, zawieszone na ręcznie plecionym łańcuszku - żmijce. Idealny dodatek do zwiewnej sukienki na upalne letnie dni :)


 

 


Krople miodu
Leciutkie kolczyki wykonane z nieregularnych bryłek bursztynu w trzech odcieniach: żółtym, pomarańczowym i brązowym, upiętych w cieniowane gronka. Dodatkowy element ozdobny stanowi "gniazdko" zaplecione ze srebrnych, oksydowanych ogniwek.


 

 


Królewskie
Dostojne, eleganckie kolczyki wykonane z fasetowanych kul kryształu górskiego oraz maleńkich kuleczek granatu. Główny element ozdobny stanowi plecionka z oksydowanego srebra, dopełniona srebrnym łańcuszkiem.


 

 


Serce na łańcuchu
Serduszka Swarovski Bermuda Blue zawieszone na ręcznie plecionym, skręcającym się łańcuszku, wykonanym ze srebrnych oksydowanych ogniwek.


 


Śródziemnomorski
Komplet: Kolczyki i wisiorek wykonane z oliwek i fasetowanej kropli amazonitu oraz malutkich kuleczek sodalitu, zawieszonych na plecionce z czystego srebra.


I jeszcze jako bonus - komplecik wykonany na zamówienie dla mojej ulubionej Klientki :)

 

Indocolite - kolczyki, wisiorek i bransoletka wykonane z kryształków Swarovski starfish oraz briolette bead w kolorze Indicolite w oprawie z czystego srebra.


 

 

 

 

 

1 komentarz :

  1. Podoba mi się komplet amazonitowy. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń