3 października 2010

Biżuteryjne powroty

Po dłuższej przerwie w tworzeniu biżuterii, jaka przydarzyła mi się w okresie wakacyjnym, powracam powoli do formy :)

Extra long
Niebanalne, eleganckie, długie kolczyki wykonane z fasetowanych oliwek szarego labradorytu (12x8mm) o delikatnej, niebieskiej iryzacji, srebrnych satynowanych przekładek oraz ręcznie plecionego łańcuszka chainmaille. Doskonały dodatek zarówno do niezobowiązujących strojów, jak i marynarek oraz żakietów. Zapinane na wygodne bigle angielskie. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 930, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 7cm.


 

 

Little grey
Nieduże, krótkie, skromne kolczyki w kolorze stonowanej szarości, pasujące do wielu jesiennych strojów i nadające im odrobinę bezpretensjonalnej elegancji. Wykonane z kul szarego larvikitu (12mm), przekładek bali w kształcie kwiatów, wianuszka ogniwek oraz kryształków Swarovki bicone 4mm w kolorze Crystal. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 930, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 4cm.


 

 

 

Navy style
Niewielkie, acz wyraziste kolczyki w marynarskim zestawieniu barw: kompozycji intensywnego granatu fasetowanych kul barwionego agatu (10mm) oraz mlecznej bieli kuleczek kamienia księżycowego (5mm). Całości dopełniają wianuszki z zaplecionych srebrnych ogniwek oraz srebrne sztyfty. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 930, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 3,8cm.


 

 

 


Sssnake
Długie, wyraziste kolczyki dla kobiet, które nie boją się spojrzeć na biżuterię z przymrużeniem oka ;) Wykonane z oponek jaspisu (11x7mm), które swym wybarwieniem przypominają skórę węża, zawieszonych na łańcuszku chainmaille plecionym ręcznie z okrągłych i owalnych ogniwek. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 930, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 5,5cm.


 

 

 


Purple trio
Niewielki, nieco romantyczny i bardzo kobiecy komplet biżuterii: kolczyki i wisiorek, wykonany z fasetowanych kuleczek pięknie wybarwionego, fioletowego sugilitu (10mm) w kwiatowej oprawie miseczek bali oraz plecionki chainmaille. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 930, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 4cm, długość całkowita wisiorka - ok. 3,3cm.


 

2 komentarze :

  1. Sis! Navy style i sssnake są nieziemskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń