15 listopada 2010

Kwiaty z frywolitką

Kwiaty niestety tylko materiałowe, ale za to nastrajające pozytywną energią i odganiające jesienne szarości przyjemną paletą barw :)

Honey
Duża, przyciągająca wzrok broszka wykonana z tafty w ciepłym, słonecznym kolorze złocistego miodu. Środek wykończony frywolitką z czarnej poliestrowej nici autorstwa Nami. Doskonały dodatek do grubych, ciepłych swetrów i szali. Zapinana na zapięcie broszkowe. Średnica broszki - ok. 9,5cm.


 


Plum
Duża, wyrazista broszka w formie kwiatu wykonana z tafty w ciemnym, intensywnym kolorze dojrzałej śliwki. Środek wykończony frywolitką z kremowej poliestrowej nici autorstwa Nami. Doskonały dodatek do ciepłych swetrów i szali. Zapinana na zapięcie broszkowe. Średnica broszki - ok. 9,5cm.
Blue sky
Intensywnie niebieska broszka wykonana z tafty oraz przejrzystej, błękitnej organtyny. Środek wykończony niewielką frywolitką ze srebrnej poliestrowej, metalizowanej nici autorstwa Nami. Doskonały dodatek do koszul i marynarek. Zapinana na zapięcie broszkowe. Średnica broszki - ok. 8,5cm.


 


Wild rose
Duża, wyrazista broszka w formie kwiatu dzikiej róży. Spód kwiatu wykonany z szarej satyny, środek z tafty w kolorze intensywnej czerwieni. Całości dopełnia frywolitka ze srebrnej poliestrowej nici autorstwa Nami. Doskonały dodatek zarówno do ciepłych swetrów i szali, jak i wieczorowych kreacji. Zapinana na zapięcie broszkowe. Średnica broszki - ok. 9cm.
Peony
Duża, wyrazista broszka w formie kwiatu piwonii wykonana z satyny oraz organtyny w kilku odcieniach ciepłego fioletu. Środek wykończony frywolitką z kremowej poliestrowej nici autorstwa Nami. Doskonały dodatek do ciepłych swetrów i szali. Zapinana na zapięcie broszkowe. Średnica broszki - ok. 9cm.


1 komentarz :

  1. Peony .... śliczna , fajny kolorek :-) i Blue Sky :-) też ma cudny kolorek :-) w ogóle fajne broszki, super wychodzą w połączeniu z tymi frywolitkami :-)

    OdpowiedzUsuń