7 maja 2011

Chain&wrap

Dziś nadal drobinki, ale tym razem w połączeniu z wire-wrappingiem. Wstawki drucikowe bardzo proste, ale powoli oswajam się z nową techniką i może jeszcze kiedyś stworzę wrappa z prawdziwego zdarzenia :)


Winne krople
Maleńkie, delikatne kolczyki na sztyfcie. Wykonane z fasetowanych kropli granatu uwięzionych wewnątrz srebrnych kropli przy pomocy drucika i otoczonych maleńkimi kuleczkami onyksu. Całość upięta na plecionce chainmaille. Wszystkie elementy srebrne pr. 930 i 999, oksydowane i polerowane. 


 

 

 

Mgliste o poranku
Maleńkie, delikatne kolczyki na sztyfcie. Wykonane z fasetowanych oponek tanzanitu w delikatnym kolorze zamglonego porannego nieba (ok. 4,5x2mm) uwięzionych wewnątrz srebrnych kropli przy pomocy drucika i otoczonych maleńkimi kuleczkami iolitu (2mm). Całość upięta na plecionce chainmaille. Wszystkie elementy srebrne pr. 930 i 999, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 2,8cm. 


 

 

 

Płatki róży
Maleńkie, delikatne kolczyki na sztyfcie. Wykonane z fasetowanych kuleczek liliowego ametystu (ok. 4mm) uwięzionych wewnątrz młotkowanych okręgów przy pomocy srebrnego drucika. Całość upięta na plecionce chainmaille. Wszystkie elementy srebrne pr. 930 i 999, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 2,5cm. 


 

 

 

Niebo nocą
Maleńkie, delikatne kolczyki na sztyfcie. Wykonane z fasetowanych kuleczek sodalitu uwięzionych wewnątrz młotkowanych kwadratów przy pomocy srebrnego drucika i otoczonych kuleczkami iolitu. Całość zawieszona na srebrnych kółeczkach. Wszystkie elementy srebrne pr. 930 i 999, oksydowane i polerowane. 


 

 

 

Mroźna moc kryształu
Maleńkie, delikatne, przejrzyste kolczyki na sztyfcie. Wykonane z fasetowanych kuleczek kryształu górskiego (ok. 4mm) uwięzionych wewnątrz młotkowanych kwadratów przy pomocy srebrnego drucika. Całość zawieszona na srebrnych kółeczkach. Wszystkie elementy srebrne pr. 930 i 999, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 2,8cm. 


 

 

 

Where the wild roses grow
Niewielkie i delikatne, ale intensywne w wyrazie kolczyki, wykonane z kropelek korala w ogniście czerwonym kolorze, zawieszonych na młotkowanych ogniwach ozdobionych elementami wire-wrapping i chainmaille. Wszystkie elementy srebrne pr. 930 i 999, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 4,3cm.


 

 

 

7 komentarzy :

 1. Swietnie polaczylas dwie techniki. ''Winne krople'' i ''Niebo noca'' sa obledne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. przepiękne ! bardzo ciekawe pomysły i oryginalne projekty, gratuluje talentu ! :-)

  pozdrawiam i zapraszam do mnie,

  Gracja

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kolekcja :) Połączenie chainmaille i wrapów - świetne :)
  A przy okazji - zapraszam do mnie po wyróżnienie - mam nadzieje, że sprawi odrobinę radości w taką pogodę pod psem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie śliczne :), aż się nie mogę zdecydować które najbardziej mi się podobają ;).

  OdpowiedzUsuń
 5. no chyba będę płakać, zachorowałam na takie maleństwa :)) powzdycham sobie :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję ślicznie Dziewczyny :) Maleństw mam jeszcze kilka w planach i powoli oswajam się z palnikiem, a jak już się oswoję trochę bardziej, to pokażę coś dla mnie nowego :)

  OdpowiedzUsuń