8 stycznia 2012

Akcja dla WOŚP

Drodzy moi czytelnicy, jest akcja! A dokładniej, Wielka Akcja Ogólnopolskich Biżuteryjek dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy :D
Dziewczyny tworzące biżuterię z całego kraju postanowiły oddać trochę swojego serca na aukcje dla dzieci i zjednoczyły się we wspólnym projekcie. Każda z nas wykonała charms - serduszko do bransoletki wystawionej na Allegro. Każda przywieszka jest inna, tak jak każda z nas, i każda z technik, w których pracujemy, ale łączy je pasja tworzenia i odrobina pozytywnej energii zamknięta w serduszku. Na aukcja znaleźć można bransoletki w różnych kolorach, z przywieszkami z różnych materiałów, a w bonusie, przy zdjęciu każdej pracy - fotografia osobistej osoby jej Autorki! W ten sposób w końcu można zobaczyć, kto kryje się za pseudonimem i tworzoną przez siebie biżuterią :)

Serdecznie zapraszam do licytacji!!!
A poniżej jeszcze mój osobisty wkład w akcję - charms Od serca - zawieszka wykonana w technikach wire-wrapping i chaimaille, z kuleczką granatu w centrum. I ja we własnej osobie :)


3 komentarze :

  1. Witaj! Zachwyciła mnie Twoja zawieszka! I nie ukrywam, że chętnie bym taką podziwiała na własnej dłoni :D. Niestety nie jestem wstanie wesprzeć WOŚPu tak dużą kwotą. Czy mogłabym dostać informację czy można u Ciebie podobną zamówić, no i w jakiej cenie ;)? Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna zawieszka... Miło też Cię zobaczyć :) No i pozostałe dziewczyny również :)

    OdpowiedzUsuń