9 marca 2012

Zakręconej serii ciąg dalszy

Jak w temacie :) "Rings on chains" czyli skręcone kółeczka na łańcuszkach ;)

Rings on chains: błękit nieba
Niewielkie, pastelowe kolczyki z serii "Rings on chains". Wykonane z fasetowanych kuleczek akwamarynu (7mm) zamkniętych wewnątrz skręconych srebrnych okręgów, ozdobionych maleńkimi kuleczkami ze srebra i amazonitu (ok. 2mm). Całość upięta na ręcznie wykonanych elementach chainmaille i zawieszona na łańcuszku. Doskonały dodatek do codziennych, niezobowiązujących strojów. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 999, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 3,8cm.


 

 

 


Rings on chains: burgund
Delikatne lecz wyraziste kolczyki z serii "Rings on chains". Wykonane z fasetowanych oliwek jadeitu (9mm) zamkniętych wewnątrz skręconych srebrnych okręgów, ozdobionych maleńkimi kuleczkami ze srebra. Całość zawieszona na łańcuszku. Doskonały dodatek do codziennych, niezobowiązujących strojów. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 999, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 5,8cm.


Rings on chains: granat nocy
Niewielkie lecz wyraziste kolczyki z serii "Rings on chains". Wykonane z gładkich kul lapis lazuli (9mm) zamkniętych wewnątrz skręconych srebrnych okręgów, ozdobionych maleńkimi kuleczkami ze srebra. Całość upięta na ręcznie wykonanych elementach chainmaille i zawieszona na łańcuszku. Doskonały dodatek do codziennych, niezobowiązujących strojów. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 999, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 3,8cm.


Rings on chains: idzie wiosna
Lekkie, delikatne, wiosenne kolczyki z serii "Rings on chains". Wykonane z minerałów w soczystych kolorach budzącej się do życia przyrody: fasetowanych kuleczek peridotu i barwionego kwarcu (ok. 3 i 4mm) oraz fasetowanych oponek kwarcu lemon (ok. 3,5mm), zebranych w kiście i oplecionych wewnątrz skręconych srebrnych okręgów, upiętych na ręcznie wykonanych elementach chainmaille i zawieszonych na łańcuszkach. Doskonały dodatek do lekkich wiosennych strojów. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 999, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 5,2cm.


Rings on chains: w brązie i pomarańczu
Lekkie, delikatne kolczyki z serii "Rings on chains". Wykonane z minerałów w odcieniach brązu i pomarańczu: fasetowanych kuleczek kwarcu dymnego (6mm) oplecionych wewnątrz skręconych srebrnych okręgów oraz zebranych w kiście fasetowanych oponek hessonitu (ok. 2,5mm). Całość upięta na ręcznie wykonanych elementach chainmaille i zawieszona na łańcuszkach. Doskonały dodatek do codziennych strojów. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 999, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 4,5cm.


3 komentarze :