15 czerwca 2012

Małe (za)mieszanie

Dziś mieszamy metale :)

Szelest liści
Delikatne, leciutkie kolczyki wykonane z fasetowanych briolette hessonitu (5x3,5mm) oraz kiści fasetowanych kuleczek i oponek (ok. 2-4mm) minerałów w tonacji zgaszonego brązu i chłodnej zieleni: pirytu, kwarcu lemon, turmalinu, cytrynu i kamienia księżycowego, zawieszonych na plecionce chainmaille wykonanej z połączenia metali: srebra i mosiądzu. Doskonały dodatek dla kobiet o jesiennym typie urody. Elementy srebrne pr. 925 i 999, całość oksydowana i polerowana. Długość kolczyków - ok. 3,3cm  Green rapsody
Długie, niebanalne kolczyki wykonane z połączenia metali: miedzi i srebra. Na elementach chainmaille zaplecionych z miedzianych i srebrnych ogniwek oraz srebrnych łańcuszkach zawieszone zostały okazałe, fasetowane krople chryzoprazu (10x15mm), ubrane w luźne, przesuwające się ogniwka. Doskonały dodatek dla Pań o jesiennym typie urody, lubiących oryginalną biżuterię. Elementy srebrne pr. 925 i 999. Całość oksydowana i polerowana. Długość całkowita kolczyków - ok. 7cm.


 

 

 

 

4 komentarze :

 1. Piękne - szczególnie pierwsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnie są jak dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne są te z amazonitem!

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam technikę chainmaille, jest przepiękna, niestety jest dla mnie równie zawiła co zniewalająca:) tym bardziej podziwiam twój kunszt, to co robisz jest wyjątkowo piękne. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń