10 czerwca 2012

Subtelnie

Właśnie wczoraj zwrócono mi uwagę, że zaniedbałam bloga... Przyznaję się i biję w piersi, że prawda to szczera, więc czym prędzej uzupełniam (nie takie znowu świeże) nowości. Dziś będzie subtelnie i delikatnie, a nawet rzekłabym, że kwiatowo i pachnąco, jeżeli ktoś, tak jak ja, lubi popuszczać wodze fantazji i delektować się zapachem biżuterii kwitnącej minerałami :)

Kwiatowa królowa
Niezwykle efektowne, długie i okazałe kolczyki w kolorach kwitnącej wiśni. Wykonane z gładkich kropelek rodochrozytu (7x10mm) zawieszonych na ozdobnych filigranach, upiętych pośród srebrnych łańcuszków i kiści ciosanych oponek granatu i różowego turmalinu (ok. 3mm). Doskonały dodatek dla Pań, które lubią wyrazistą biżuterię. Wszystkie elementy srebrne pr. 925, 930 i 999, oksydowane i polerowane. Długość całkowita kolczyków - ok. 9cm. 


 

 

 

 

The power of pink
Lekkie, delikatne i przykuwające oko kolczyki kipiące feerią barw różu i fioletu. Wykonane z fasetowanych briolette (9mm) soczyście różowego chalcedonu, otoczonych kiścią fasetowanych kuleczek i oponek (od 2,5 do 4mm): lawendowego ametystu, kwarcu, iolitu i granatu. Całość zawieszona na ręcznie zaplecionych elementach chainmaille. Subtelny dodatek dla kobiet lubiących odważne kolory. Wszystkie elementy srebrne pr. 925 i 999, oksydowane i polerowane. Długość kolczyków - ok. 4cm 


 

 

 

 

Odrobina delikatności
Delikatny, romantyczny wisiorek wykonany z kryształków Swarovski Elements pear oraz octagon w kolorze Tanzanite, zawieszonych na delikatnych łańcuszkach oraz plecionce chainmaille. Całości dopełniają srebrne kwiaty oraz ozdobna krawatka. Wszystkie elementy srebrne pr. 925, nieoksydowane. Długość całkowita wisiorka - ok. 9cm.


 

 

 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz