15 sierpnia 2012

(Za)mieszania ciąg dalszy :)

Aisha
Bogaty, lekko surowy w wyrazie komplet składający się z wisiorka i bransoletki, wykonany z połączenia metali: miedzi, mosiądzu i srebra. Głównymi elementami biżuterii są zawieszki: ozdobne kule mosiężne, mosiężne monetki ze srebrnymi kwiatami i miedzianą plecionką z kółeczek, srebrne kwiaty oraz elementy stworzone z połączenia metali i gładkich kuleczek granatu (ok. 4mm) oraz fasetowanych kropelek hessonitu (5x7mm). Elementy srebrne pr. 925, 930 i 999, całość oksydowana i polerowana. Długość wisiorka - ok. 6,5cm, bransoletka z regulacją długości pomiędzy 19,5 a 22cm (pasuje na nadgarstek o obwodzie 15,5 - 19,5cm).


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  
Amaterasu - bogini słońca
Delikatna, leciutka bransoletka wykonana z połączenia metali: miedzi i srebra, poświęcona japońskiej bogini słońca - Amaterasu. Wykonana została z gładkich kuleczek kamienia słonecznego (6mm) w ciepłych odcieniach kremu, różu i szarości, przetykanych kuleczkami z miedzi i upiętych na miedzianych łańcuszkach. Całości dopełnia przywieszka zamykająca kamień słoneczny wewnątrz srebrnego młotkowanego okręgu, owiniętego cieniutkim miedzianym drucikiem. Zapinana na dowolne ogniwko przypiętego na końcu łańcuszka. Elementy srebrne pr. 925 i 930, całość oksydowana i polerowana. Bransoletka z regulacją długości pomiędzy 19,5 a 21cm (pasuje na nadgarstek o obwodzie 15,5 - 18,5cm). 


 

 

 

 

 

Volcano flames
Delikatne, niewielkie kolczyki wykonane z połączenia metali: miedzi, mosiądzu i srebra. Łączą w sobie elementy plecionki chainmaille oraz wire wrapping. Ciepłe, złociste barwy będą się idealnie komponować z rudym kolorem włosów. Elementy srebrne pr. 925 i 930, całość oksydowana i polerowana. Wielkość kolczyków - ok. 3cm.


 

 

 

 

1 komentarz :

  1. Pierwszy komplet niesamowity, burza różnorodności formy i materiału, drugi bardzo delikatny też mi się bardzo podoba :)

    OdpowiedzUsuń