6 stycznia 2013

Już jest!


Nasz wędrujący naszyjnik dotarł wreszcie do kresu podróży :) Odwiedził pracownie 10 Twórczyń, przebył ponad 2700 kilometrów, kraj nasz piękny zwiedził wzdłuż i wszerz, by wreszcie nabrać ostatecznych kształtów, szlifów i połysku :) Teraz może już sobie odpocząć i spokojnie oczekiwać na podróż ostatnią - do rąk własnych Zwycięzcy aukcji :)


Przez prawie dwa miesiące, Wędraś był przypalany, wyginany, lutowany, szlifowany, młotkowany, wypiekany, oplatany, zaplatany, wykwaszany, oksydowany i polerowany, by móc wreszcie zaprezentować swoje nowe oblicze :) A wygląda ono tak:

Tutaj zbliżenie na misternie zdobiony przód i wyjątkowo piękne kamienie - granaty, różowy topaz oraz naturalną perłę:Grawer od tyłu:


Tylko spójrzcie na to pełne magii marisellowe serce Wędrasia, pełne srebrnych ażurów wykonanych rękami Agnieszki, Gosi i Ani:


...i na detale stworzone przez Karolinę i przeze mnie:

oraz Martę i Agatkę:


I piękne zapięcie Gosi, które wieńczy dzieło!


I jeszcze jedno zbliżenie na poszczególne elementy:


A oto efekt sesji fotograficznej, jaką miał przyjemność odbyć Wędraś :) Zapozował na łabędzich szyjach dwóch Pięknych Kobiet :)

Pierwszą z nich jest Svetlana Basova, na szyi której naszyjnik wprost ożył! :)Drugą zaś Kama Rzymek, córka naszej Pani Fotograf, która jest chodzącym dowodem na to, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy niesie realną pomoc!

Kama, piękna i nieziemsko radosna blondyneczka, urodziła się 9 lat temu, przedwcześnie, z niską masą ciała. Po narodzinach przebywała w jednym z krakowskich szpitali na oddziale neonatologii, który calusieńki wyposażony był w sprzęt od WOŚP!

Kama dokładnie miesiąc po tegorocznym finale WOŚP będzie miała urodziny, a już teraz, pozując z Wędrasiem, ma okazję dołożyć cegiełkę od siebie :)

Dziękujemy, Kamo! :)


I jeszcze jeden portret: "Elfia Księżniczka", czy jak kto woli "Dama z Naszyjnikiem" ;)


Wszystkie te piękne zdjęcia Wędrasia wykonała dla nas cudowna, utalentowana i pełna ciepła Fotograf - Agnieszka Rzymek.

Dziękujemy z całego serca, Agnieszko! :)


Fot. - Agnieszka Rzymek
Hair&make-up - Agnieszka Rzymek
Naczelny Blendowniczy - Marisella :D

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem tego niezwykłego naszyjnika, wystarczy kliknąć tutaj:


Zapraszamy do licytacji!
Dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy liczy się każda złotówka!

1 komentarz :

  1. Przepiękny jest ten Wędraś, za każdym razem jak na niego patrzę to widzę ile zostało włożone w niego pracy i serca, a wszystko po to żeby pomóc dzieciom, takim jak Kama. Takich dzieci jest w Polsce tysiące. Codziennie. Dlatego nie rozumiem protestów niektórych ludzi, że to wyciąganie kasy, że to zasilanie kieszeni Owsiaka, albo że całego świata się nie zbawi. Pomagając innym pomagamy także sobie, bo nigdy nie wiadomo czy ktoś z naszej rodziny albo nawet my sami nie będziemy potrzebowali pomocy. Bo czy jesteśmy w stanie przewidzieć, czy naszym obecnym albo przyszłym dzieciom nie będzie konieczna specjalistyczna pomoc? Nie. Wośp taką pomoc organizuje i tutaj nie ma dyskusji.
    Wybacz, że tak się rozpisałam, ale musiałam dać upust własnym przemyśleniom.

    OdpowiedzUsuń