29 marca 2015

Z lśniącej bieli

"Biżuteria drogi" - tak powinnam określić komplet ślubny, który prezentuję poniżej ;) A dlaczego tak? Ano dlatego, że powstawał w pociągach relacji Poznań-Kraków (wisior) oraz Kraków-Poznań (kolczyki), podczas podróży, którą odbywałam na prawie-drugi-koniec kraju, żeby spotkać się z biżuteryjnymi Przyjaciółkami :) A że podróż w obie strony długa, to musiałam czymś zająć sobie ręce ;)


Zatem pozwólcie, że zaprezentuję:

Eilis
Leciutki i delikatny, a jednocześnie bardzo zdobny i bogaty komplet ślubny połyskujący odcieniami bieli. Wykonany został z kryształków Swarovski Elements w kolorze Crystal, kryształu górskiego oraz oponek kamienia księżycowego. Całość w czystym, nieoksydowanym srebrze.
Komplet składa się z lekkich, długich kolczyków, w których minerały i kryształy zebrane zostały w grona i upięte na sztyftach:


Oraz wisiora wykonanego od podstaw ręcznie w technice wire-wrapping ze srebrnego drutu. Wisior zwieńczony jest kiścią minerałów otaczających fasetowaną kroplę kryształu górskiego. Pomiędzy zwoje drutów wpleciona została ozdobna srebrna kuleczka, identyczna, jak kuleczki połyskujące w gronach kolczyków:


1 komentarz :

  1. Troszkę żartobliwie... ale dla Twojej biżuterii gotowam rozważać pomysł ślubu;))) Natalia

    OdpowiedzUsuń