8 sierpnia 2015

Nimfa wodna w detalach, czyli komplet ślubny Blanca w całej okazałości :)O magicznej sesji "Glamour Nymph" do książki Bridelle STYLE pisałam ostatnio, teraz przyszedł czas na prezentację kompletu biżuterii ślubnej w całej okazałości :)


Blanca to zaprojektowany specjalnie na potrzeby sesji fotograficznej zestaw biżuterii ślubnej, na który składają się kolczyki, bransoletka i naszyjnik z dziesiątek białych pereł i przejrzystych kryształów Swarovskiego. Bazę kompletu stanowią wykonane wcześniej kolczyki >>KLIK<<, do których doprojektowałam bransoletkę i naszyjnik. 
Drobniutkie perły i kryształy Swarovskiego poupinane na łańcuszkach z białego srebra to motyw przewodni całego kompletu. Komponentem łączącym elementy zestawu są natomiast sztyfty i łączniki z oksydowanego srebra z kwiatowym ornamentem.


A oto i kolczyki, od których wszystko się zaczęło :) To one zostały wybrane do sesji i to one stanowiły bazę do powstania pozostałych elementów ślubnego kompletu. Proste, długie, lekkie grona kamieni delikatnie kołyszą się w uszach, podkreślając smukłą linię szyi.

Perłowo-kryształowe grona stanowią również główny element bransoletki, która dzięki upięciu kamieni tylko w centralnej części zyskała na lekkości i delikatności. Całości dopełnia kwiatowa zawieszka umieszczona w samym centrum kiści.


Głównym elementem całego kompletu jest natomiast długi, zdobny i bogaty, a jednocześnie wyjątkowo lekki i delikatny naszyjnik upięty w kształt litery Y, kusząco spływający po dekolcie Panny Młodej. Naszyjnik ma możliwość regulacji długości dzięki doczepionemu do zapięcia dodatkowemu łańcuszkowi, który pełni podwójną funkcję - regulacyjną i, a raczej przede wszystkim, ozdobną. Lekko spływając po kręgosłupie podkreśla linię pleców, uwodzicielsko przykuwając wzrok :)
***
A tu jeszcze mały rzut oka do pracowni, dla Czytelników, którzy chcą zobaczyć, jak powstawał komplet :) Najpierw dziewczyny z Bridelle, które zajmowały się organizacją sesji wybrały spośród mojej biżuterii kolczyki, które miały stać się elementem stylizacji, a potem dostałam zdjęcie sukni, żeby doprojektować pozostałe elementy kompletu. 
W skrócie powiem tak: z tyłu dekolt do pasa, z przodu prawie też ;) 
 
Pomysł na bransoletkę przyszedł sam, zarys naszyjnika też pojawił się dość szybko, musiałam tylko dopracować szczegóły :) Perełek więcej czy mniej? Z łańcuszkami na przodzie czy bez? Dodawać kwiatowe przekładki czy nie? (ten problem rozwiązał się akurat sam, bo nie dojechały do mnie na czas wszystkie zamówione elementy ;)).


Ale za chwilę pojawił się inny dylemat - jaką dobrać długość z przodu? I jaki długi łańcuszek upiąć z tyłu, żeby dobrze prezentował się na tym dekolcie do pasa? ;) O detalach i długości ostatecznie zadecydowały dziewczyny z Bridelle, mi zostało już tylko nadanie paczuszki i trzymanie kciuków za udaną sesję :)


Cała sesja "Glamour Nymph" ukaże się w książce Bridelle STYLE już tej jesieni :) Stay tuned!

***
fotografia: Magdalena Piechota / http://magdalenapiechota.com/
stylizacja: Bridelle / http://www.bridelle.pl/
modelka: Ewa P.
make up & hair: Magda Sobieska / https://www.facebook.com/Megi.Sobieska
florystyka i dekoracje: Fabryka Pasji / https://www.facebook.com/fabricadepasjone
suknia ślubna: Alisa / http://alisa.com.pl
biżuteria ślubna: Moccate
klipsy do butów: How Do I Look? / https://www.facebook.com/howdoilookclips
buty: Deichmann
papeteria: Hello Paper
tort: Pracownia Sarzyński / http://www.art.sarzynski.com.pl/
obiekt: Pałac w Oborach / http://palacwoborach.pl/

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz