6 stycznia 2016

Biżuteria [nie tylko] ślubna w odcieniu Serenity

Pozostajemy w klimacie kolorów roku wg. Pantone Color Institute. Dziś biżuteria ślubna w odcieniu Serenity, którą z powodzeniem można nosić również po ślubie!

Issa
Komplet biżuterii srebrnej. Bardzo lekkie, delikatne i proste, a jednocześnie bardzo kobiece kolczyki i bransoletka na cieniutkich srebrnych łańcuszkach. Wykonane zostały z zebranych w kiście przejrzystych, półprzejrzystych i matowych kryształków Swarovski Elements w kilku odcieniach gamy kolorystycznej od bladego niebieskiego do chłodnej, morskiej zieleni. Ta biżuteria będzie doskonałym uzupełnieniem prostej w kroju, gładkiej, śnieżnobiałej sukni ślubnej i bukietu lub pantofelków w odcieniach błękitu.




Długie, smukłe kolczyki najbardziej efektownie prezentować się będą przy upiętych lub częściowo podpiętych włosach oraz dekolcie sukni w kształcie litery V. Ich krój podkreśli linię szyi, a kryształki upięte na końcach łańcuszków powiewać będą delikatnie przy każdym kroku.



Smukłość kolczyków akcentują dodatkowo wąskie sztyfty w kształcie odwróconych kropli oraz podłużne srebrne oliwki upięte na końcach łańcuszków.



Aby podobnej lekkości dodać bransoletce, kiść kryształków zebrana została tylko w jej centralnej części. Możliwość regulacji zapięcia (zapinana na dowolne ogniwko łańcuszka) sprawia natomiast, że można ją dostosować do indywidualnych preferencji: ciasne zapięcie uniemożliwi przesuwanie się centralnego elementu bransoletki, natomiast luźne zapięcie będzie wygodne dla kobiet, które lubią, kiedy bransoletka obraca się wokół nadgarstka.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz