KONTAKT


 ***

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Biżuteria Moccate projektowana i wykonywana jest przeze mnie ze srebra pr. 925 i 999 całkowicie ręcznie, dzięki czemu może zostać maksymalnie dopasowana do wymagań Klientów. Do wyboru oferuję szeroką gamę kryształów i pereł Swarovskiego oraz pereł naturalnych i kamieni półszlachetnych. Na zamówienie mogą również zostać użyte elementy ze srebra pozłacanego lub gold-filled. 


Projektowana indywidualnie biżuteria ślubna z serii Wedding Day każdorazowo jest przeze mnie dopasowywana do stylizacji przyszłej Panny Młodej pod względem:
* koloru (zgrana z odcieniem sukni ślubnej, kolorem kwiatów w bukiecie, pantofelków lub krawata Pana Młodego),
* użytych kamieni i kryształów, którymi ozdobiona będzie suknia ślubna, welon lub inne dodatki,
* rodzaju fryzury oraz ozdób we włosach (welonu, wianka, kwiatów, opaski, grzebienia, spinki, fascynatora),
* fasonu sukni ślubnej lub pomysłu na całą aranżację ślubu i przyjęcia weselnego.


Dokładam wszelkich starań, aby biżuteria opuszczająca moją pracownię spełniała wszystkie wymagania Klienta. Z największą starannością dobieram kamienie i kryształy, aby odcieniem, kształtem, wielkością i szlifem pasowały do założonego pomysłu. Długość kolczyków i naszyjników dobieram zgodnie z preferencjami Klienta, obwód bransoletki dopasowuję do obwodu nadgarstka przyszłej Właścicielki. Aby jak najlepiej wywiązać się z powierzonego zadania, często proszę Klientki o przesyłanie próbek tkanin i kryształków lub kamieni, z których wykonana lub którymi ozdobiona będzie suknia ślubna.


Wykonuję biżuterię dla Świadkowych, Druhen i Rodziców Pary Młodej. Z taką samą starannością projektuję kolorową biżuterię codzienną i okolicznościową z serii In Colour. Z największą przyjemnością przekształcam najbardziej szalone pomysły Klientek w rzeczywistość :)


Zapraszam do kontaktu wszystkie Panie, które chcą stać się Właścicielkami indywidualnie zaprojektowanej biżuterii lub podarować taką biżuterię w prezencie oraz wszystkich Panów, którzy chcą sprawić niespodziankę Kobietom, które kochają :)
 
UWAGA:
Ze względu na wymagany czas realizacji zamówień indywidualnych (ok. 2-3 tyg.), zapytania proszę kierować z odpowiednim wyprzedzeniem. W okresie wiosenno-letnim zastrzegam sobie prawo do wydłużenia okresu realizacji zamówień ze względu na ich zwiększoną ilość.

 

 ***

WSPÓŁPRACA

Zapytania odnośnie współpracy w zakresie:
* wypożyczenia biżuterii do sesji fotograficznych/pokazów mody;
* wykorzystania moich zdjęć biżuterii lub fragmentów artykułów na swoim blogu/stronie/portalu/magazynie drukowanym lub online;
* pomocy przy stylizacji;
* zamieszczenia baneru lub reklamy na moim blogu;
* organizacji warsztatów, wystawy lub pokazu tworzenia biżuterii;
* jakiejkolwiek innej formy
proszę kierować bezpośrednio do Pracowni.